جدول جدید خاموشی‌های احتمالی برق پایتخت منتشر شد (بروزرسانی ۱۹ تیر)

جدول جدید خاموشی‌های احتمالی برق پایتخت از روز شنبه، ۱۹ تیر تا پنجشنبه، ۲۴ تیرماه منتشر شد.

شرکت توزیع برق تهران بزرگ جدول جدید خاموشی‌های احتمالی پایتخت در بازه زمانی شنبه، ۱۹ تیر تا پنجشنبه، ۲۴ تیرماه را منتشر کرد. این شرکت اعلام کرده «با توجه به گرمای هوا و افزایش کم‌سابقه مصرف برق در کشور، متخصصان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به‌صورت ۲۴ ساعته در تلاشند تا پایداری شبکه برق تهران بزرگ را حفظ کرده و مانع از بروز کوچک‌ترین وقفه‌ای در ارائه خدمات به هموطنان شوند.»

شرکت توزیع برق تهران با اشاره به بروز مشکلات فنی در شبکه انتقال و وقوع محدودیت‌هایی در توزیع انرژی به‌ویژه در مناطق شرق و شمال شرق پایتخت، اعلام کرد: «گروه‌های تعمیراتی و رفع عیب شرکت برق منطقه‌ای تهران، همچنان درحال تلاش برای رفع مشکل و بازگرداندن شبکه به حالت عادی هستند.» گفتنی است، به‌دلیل گرمای هوا و مصرف بالای برق، در پست تهرانپارس آتش‌سوزی رخ داد که همین موضوع خاموشی‌های بیشتری برای ساکنان شرق و شمال شرق تهران به وجود آورد.

زمان‌بندی خاموشی‌های احتمالی از روز شنبه تا پنج‌شنبه به شرح زیر اعلام شده است:

 

جدول زمانبندی ساعات قطع برق در شهر تهران از شنبه ۱۹ تیر تا پنج شنبه ۲۴ تیرماه ۱۴۰۰

 

شهروندان تهرانی می‌توانند برای مشاهده زمان‌بندی دقیق‌تر منطقه خود به این آدرس و برای آگاهی از زمان خاموشی‌ها بر اساس نقشه جغرافیایی به این آدرس مراجعه کنند.

علت رخ‌دادن خاموشی‌های بدون برنامه

سخنگوی صنعت برق، پیش از این درخصوص افزایش حوادث در شبکه توضیح داده که در حال حاضر تمامی تاسیسات صنعت برق شامل نیروگاه‌ها، خطوط انتقال و شبکه‌های توزیع به‌صورت پرفشار در حال استفاده هستند و همین موضوع حوادث را در شبکه افزایش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *